Технології Знання Компетенції 2017

16.11.2017

Міжнародна освітня конференція.

Штучний інтелект, робототехніка, 3D друк, нанотехнології – лише деякі приклади майбутніх вирішень, що невдовзі будуть для нас буденністю. Знання нових технологій, розв’язування математичних проблем, експериментальна робота, аналіз даних, а також комп’ютерні методи і обчислювальні техніки дають можливість знайти себе в сучасній реальності.

Дискусію про нові технологїї, можливості вивчення точних і технічних наук, а також перспективи праці та розвитку молоді вели під час міжнародної освітньої конференції Технології Знання Компетенції, організованої 23 жовтня на Кафедрі Фізики і Прикладної інформатики.

Метою події, організованої в рамках міжнародного освітнього проекту, є розвиток знань у сфері математично-природничих наук. Скерована вона була до молоді – шанувальників технологій, зацікавлених у відкритті явищ природи, експериментуванні і проведенні дослідів.

У часі технологічних змін набуває цінності новий підхід до навчання молоді. Предметом дискусії академіків та практиків бізнесу була цифрова трансформація в освіті, поєднання знань з багатьох наук та дисциплін, а також набуття молодими людьми компетенцій, потрібних в сучасній реальності. Учасники конференції мали можливість ознайомитися з пропозицієї навчання, діяльності наукових гуртків, участі в закордонних стажуваннях на Кафедрі фізики і прикладної інформатики та Кафедрі хімії Лодзького університету.

Про створення простору, яке дає можливість на свідоме, розумне і цінне проведення часу та про досвід роботи з молоддю в дослідницьких проектах розповідали представники Центру Науки і Техніки ЕС1 в Лодзі, а також Фундації ADAMED SmartUP. Учасники конференції взяли участь в наукових майстер-класах, приготованих працівниками Кафедри фізики і прикладної інформатики та Кафедри хімії.

Представники компаній Microsoft, ABB та THETA Технічні консультації поділилися з молоддю багатьма цінними вказівками, як знайти себе на сучасному ринку праці, які вміння потрібно розвивати і як найближчому майбутньому будуть формуватися кар’єрні шляхи.

В конференції взяло участь 90 учнів польських й українських шкіл разом з вчителями та едукаторами. За запрошенням партнера проекту Товариства Інтеграція Європа - Схід в конференції взяло участь понад 50 гостей з України, які прибули до Лодзі з волинської, вінницької, хмельницької та навіть дніпровської областей.

Джерело: Лодзький університет

Запрошуємо до перегляду фоторепортажу

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych