Проект: Нові кваліфікації – нові можливості

17.11.2017

Підтримка Кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету.

Nowe kwalifikacje – nowe możliwości. Wsparcie Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego

Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie

Проект: “Нові кваліфікації – нові можливості. Підтримка Кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету” отримав фінансування в рамках конкурсу Фондом Допомога полякам на Сході та співфінансований в рамках опіки Сенату РП над Полонією та поляками за кордоном.

Проект був зреалізовани Хмельницьким національним університетом та Товариством Інтеграція Європа-Схід з Кельц, а також Педагогічним університетом ім. Комісії національної освіти з Кракова.

Nowe kwalifikacje

Варто додати, що вже не вперше Товариство Інтеграція Європа-Схід має досвід в реалізації спільних проектів з Хмельницьким національним університетом. Співпраця була розпочата ще понад 5 років тому. З того часу надається підтримка в сфері викладання польської мови на Кафедрі слов’янської філології Хмельницького національного університету, вдалося зреалізувати проект Екологічні інновації для бізнесу. Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів в Хмельницькому національному університеті, в рамках якого було відпкрито Спеціалізовану лабораторію комплексних досліджень природних мінералів.

Авторка           

Іра Вітюк                                                                                                                                                        

Запрошуємо до перегляду фото

проекты

проекты

проекты


 

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych