Our films on Youtube

Facebook

  • 25-002 Kielce
    ul. Henryka Sienkiewicza 65
  • tel: +48 796 548 507
  • fax.
  • E-mail: kontakt@siew.org.pl

Projekt: Nowe kwalifikacje – nowe możliwości

17.11.2017

Wsparcie Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego.

Nowe kwalifikacje – nowe możliwości. Wsparcie Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego

 

Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie

Projekt pod nazwą: „Nowe kwalifikacje – nowe możliwości. Wsparcie Katedry Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego” uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie i jest współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.

Został zrealizowany przez Chmielnicki Uniwersytet Narodowy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa - Wschód z Kielc oraz Uniwersytetem Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej z Krakowa.

Nowe kwalifikacje

Warto dodać, że nie jest to pierwsze doświadczenie Stowarzyszenia Integracja Europa - Wschód w realizacji wspólnych projektów z Chmielnickim Uniwersytetem Narodowym. Współpraca była nawiązana już ponad 5 lat temu. Od tego czasu nadaje się wsparcie w zakresie nauki języka polskiego na Katedrze Filologii Słowiańskiej Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego, udało się zrealizować projekt Innowacje ekologiczne dla biznesu. Specjalistyczne laboratorium kompleksowych badań naturalnych minerałów w Chmielnickim Uniwersytecie Narodowym, w ramach którego było otwarto Specjalistyczne Laboratorium Badań Naturalnych Minerałów.

Autorka:

Irena Vitiuk

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Photo gallery

Photo gallery

Photo gallery


Up
Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych